loutkové divadlo pro 20 cm loutky

Jsem dostatečně velké, dřevěné a pevné     V balení mám 4 pěkné kulisy a 4 pohádkové scény    Jsem ideální pro desítky loutek z naší dílny Jsem precizně vyrobené dřevěné...
2 290 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Mašek - loutky a hračky

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 615×recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

ok

Krásné a kvalitní provedení

moc krásné a pevné divadlo děti byli nadšený

Produkt nemá žádné parametry.

• Jsem precizně vyrobené dřevěné loutkové divadlo určené pro 15 -25 cm loutky, ty si u mě můžou zvesela hrát, mají dostatek místa a jsou celé vidět. Loutky a Ty u mě ke hraní najdete 4 scény k Tvým hrám: Hradní sál, kde si třeba princezna může vzít prince, cestu na hrad, kde se možná kocour v botách zapovídá s Kašpárkem, hluboký les, kde se nejspíš ztratí Jeníček a Mařenka a světnice v chaloupce, kde pravděpodobně spí babička a slyší klepat vlka. A do lesa patří strom a keřa do hradu trůn a do chaloupky stůl, a ty u mě také najdete. Jsou to čtyři pěkné dřevěné samostatně stojící kulisy. A samozřejmostí je červená sametová opona. A pro ty co neví jak začít, mám připravený scénář pohádky „Jak Honza přemohl draka“, kde účinkují Kašpárek, princ, princezna, Honza a drak. A jedna moudrá paní se mi svěřila, že hraní u mě v loutkovém divadle umožňuje dětem vyprávění a povídání s loutkami. Hraní tak podporuje fantazii, rozvoj slovní zásoby a schopnost učit se a soustředit se. Loutky ty si musíš koupit zvlášť, podle toho co chceš hrát. Tak pojď na to! Opona se otvírá!
  • Velikost divadla: Šířka 59 cm, výška 35 cm, hloubka 29 cm, výška otvoru na předním portálu 30 cm
  • Určeno pro: Loutky dřevěné 20 cm, loutky bez nití, loutky klasické, loutky Divadla Spejbla a Hurvínka
  • Materiál: Dřevo, textil (opona)
  • Obsahuje: Přední portál, podstavu (2 dřevěné hranolky), 4 scény (hradní sál, cesta na hrad, v chaloupce a les), 4 kulisy - strom, keř, trůn a stůl, scénář pohádky Jak Honza přemohl draka
  • Možné kombinovat: Loutky dřevěné 20 cm, loutky bez nití, loutky klasické, loutky Divadla Spejbla a Hurvínka, doplňky a scénáře. Lze kombinovat i s loutkami s nápadem (mají kratší vahadla a při hraní jde trochu vidět ruka hráče) a do budoucna je lze nahradit loutkami 20 cm.
  • Možnost dokoupit pozadí: Pozadí Perníková chaloupka, Pozadí Peklo
  • Design: Emil Hauptmann
  • Výrobce: Mašek

ok

Krásné a kvalitní provedení

moc krásné a pevné divadlo děti byli nadšený

• , zakoupeno v Mašek - loutky a hračky

Krásná práce, loutky s usměvavou tváří, i když je to třeba čert